19 / 06 / 2024

Volkswagen T-Cross'a öyle bir zam geldi ki... Almak isteyenler hemen baksın! İşte 8 Şubat 2023 fiyat listesi...

Volkswagen T-Cross'a öyle bir zam geldi ki... Almak isteyenler hemen baksın! İşte 8 Şubat 2023 fiyat listesi...

Volkswagen T-Cross, Şubat ayına zamla girdi. Peki Volkswagen T-Cross'un fiyatı ne kadar oldu? İşte Volkswagen T-Cross  8 Şubat 2023 fiyat listesi...Birçok otomobil markası gibi Volkswagen de Şubat ayında modellerine zam yaptı. 2023 model otomobillerin piyasaya sunulmasıyla birlikte fiyat listeleri de değişti. Volkswagen'in kompakt segmentte önemli bir rol oyuncusu olarak lanse edilen otomobili T-Cross da yapılan fiyat artışlarından etkilendi. Son zamlarla birlikte Volkswagen T-Cross'un başlangıç fiyatı 707 bin 200 TL oldu.  1.0 TSI  motora sahip olan başlangıç paketinin manuel vites olduğunu da belirtelim. İşte  T-Cross'un tüm paket fiyatları...

Volkswagen T-Cross a öyle bir zam geldi ki... Almak isteyenler hemen baksın! İşte 8 Şubat 2023 fiyat listesi...


Volkswagen'in değişken ve kullanışlı olarak tanımladığı T-Cross, günlük yolculuklardan uzun yol planlarına kadar her türlü koşula uyum sağlayabiliyor. 

T-Cross, dik arka cama sahip klasik bir Crossover tasarımıyla dikkat çekiyor. Ön bölüm, geniş hava girişlerine kusursuz bir şekilde entegre olmuş LED “Performance” farlar ve krom çerçevelerle vurgulanmış karakteristik sis farlarıyla güçlü bir duruş sergiliyor. Ön çamurluklardan başlayarak aracı boydan boya kat eden, keskin açıları bulunan omuz çizgisi sportif görünüme katkı sağlıyor. 

Volkswagen T-Cross a öyle bir zam geldi ki... Almak isteyenler hemen baksın! İşte 8 Şubat 2023 fiyat listesi...

T-Cross'un tüm donanım seviyelerinde  16 inç ve 17 inç çapındaki alüminyum alaşımlı jantlar standart olarak sunuluyor. 

T-Cross’un Dijital Kokpitinin bir parçası olan 10,25 inç Dijital Gösterge Paneli “Digital Cockpit Pro”,  hız göstergesi yada yüksek çözünürlüklü navigasyon haritası gibi istenilen tüm verileri aynı anda ekrana taşıyor.

Start & Stop Sistemi, T-Cross dururken motoru otomatik olarak stop ettirdiği için yakıttan tasarruf sağlıyor.

Peki Volkswagen T-Cross'un fiyatı ne kadar?  Volkswagen T-Cross kaç TL? İşte Volkswagen T-Cross, 8 Şubat 2023 fiyat listesi...


Geri Dön