26 / 05 / 2024

Yalova'nın Esenköy Marmara Evleri yazlıkları satışta

Yalova'nın Esenköy Marmara Evleri yazlıkları satışta

İstanbul'a yakın yazlık arayanlar, bu haber sizin için. Yalova'da 195 bin YTL'den başlayan fiyatlarla sıfır, yazlıklar satışa sunuldu. Yalova'ya bağlı Çınarcık İlçesi'nde, şehir merkezine 1 km, Yalova'ya 30 km mesafede bulunan ve İDO ile Kabataş, Kadıköy, Pendik ve Yenikapı'ya çok kısa sürede ulaşım avantajına sahip olan Esenköy Marmara Evleri, Samanlı Dağları'nın yeşili ile Marmara Denizi'nin mavisini buluşturan bir noktada seçkin ve sağlıklı bir yaşam sunuyor. 44 adet ikiz ve 6 adet müstakil villadan oluşan Esenköy Marmara Evleri 195.000 YTL ile 235.000 YTL arasında satılıyor. Projenin pazarlama ve satışını RE/MAX Mercan Ofisi gerçekleştiriyor.

Çınarcık-Esenköy'de bulunan Esenköy Marmara Evleri, Esenköy Şelale bölgesinde bulunan kaplıcalara 25 dakika uzaklıkta bulunuyor. Toplam 15.000 metrekare üzerine projelendirilen site, 150 metrekare büyüklüğündeki 3 + 1 villalardan oluşuyor. Esenköy Marmara Evleri, bol oksijeni ile de astım hastalığı tadavisine çok uygun bir bölgede yer alıyor.

Sıvı izalasyonu, ısı ve ses yalıtımı yapılmış olan Esenköy Marmara Evleri, güvenlikli site girişi, çocuk parkı, olimpik yüzme havuzu ve site içinde yer alan yeşillikler içindeki kafetaryası ile çağdaş, güvenli, huzur ve sağlık dolu bir yaşam sağlıyor. Marmara Evleri'nde ayrıca Samanlı Dağları'ndan gelen suyun depolandığı 120 tonluk bir su deposu da bulunuyor.

Marmara İnşaat tarafından yapımı gerçekleştirilen Esenköy Marmara Evleri'nin pazarlama ve satışını gerçekleştiren RE/MAX Mercan Ofisi'ne, 0 212 570 46 46 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.

 


Geri Dön