05 / 03 / 2024

Yastık altında doları olanlar hemen bakın! Doları olanlar ne yapmalı? Dolarda son dakika gelişmesi

Yastık altında doları olanlar hemen bakın! Doları olanlar ne yapmalı? Dolarda son dakika gelişmesi

Dolarda son dakika gelişmeleri milyonlarca kişi tarafından yakından takip ediliyor. Uzun zamandır 17 Lira seviyelerinde işlem gören dolar 18 lira seviyelerine yükseldi. Peki bugün dolar düştü mü, yükseldi mi? Yastık altında doları olanlar hemen bakın! İşte 1 Ağustos 2022 dolar kuru...Dolarda son dakika gelişmeleri   milyonlarca kişi tarafından merakla takip ediliyor. Uzun  zamandır 17  lira seviyelerinde işlem gören dolar, 18 Lira seviylerine yükseldi. 

1 Ağustos 2022 Dolar - TL kuru ise yatırımcıların ve vatandaşların merakla araştırdığı konular arasında yer alıyor. Peki dolar bugün ne kadar? Dolar düştü mü, yükseldi mi? Yastık altında doları olanlar hemen baksın! 1 Ağustos 2022 dolar kuru...


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön