22 / 04 / 2024

Yatırımcılar dikkat! Platin bugün kaç lira oldu?

Yatırımcılar dikkat! Platin bugün kaç lira oldu?

Altın ve gümüş yatırımı yapan milyonlarca yatırımcı öte yandan platinin de değerini araştırıyor. Peki platin bugün kaç lira? Yatırımcılar dikkat! Son dakika platin fiyatı...Platin en kıymetli metaller arasında yer alıyor. Gümüş ve altın kadar değerli bir yatırım aracı olan platin, yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Yatırımcılar platin kaç lira? Platine yatırım yapmak mantıklı mı? sorularına yanıt arıyor.

Altın piyasası ve döviz piyasası Rusya Ukrayna arasındaki gerilimden etkilenmeye devam ederken platin de bu gelişmelerin etkisi ile dalgalanmaya devam ediyor. Dün İstanbul'da gerçekleştirilen müzakere sonucunda piyasalar sert düşüşe uğrarken platin de değer kaybeden yatırım enstrümanlarından biri oldu. .Peki platinin gramı bugün kaç lira? Platinin onsu ne kadar oldu? İşte platinde son durum...

Platin bugün kaç lira? 28 Mart 2022 platin değeri...

Platin bugün kaç lira oldu? 25 Mart 2022 platin değeri...

Platin bugün ne kadar? 23 Mart 2022 platin fiyatı...


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön