18 / 07 / 2024

Yeşilyaka Su Büyükçekmece villa fiyatları!

Yeşilyaka Su Büyükçekmece villa fiyatları!

Firma: Mesa Mesken - Nurol İnşaat

Proje: Yeşilyaka Su

Yeşilyaka Su Büyükçekmece villa fiyatları 1 milyon 690 bin TL'den başlıyor. Yüzde 1 KDV avantajı bulunan proje Mesa Mesken ve Nurol İnşaat imzası taşıyor...
Yeşilyaka Su Villa projesinde kişiye özel ödeme planı oluşturulabiliyor. Arsa alanı 600 bin metrekare olarak belirlenen projede 3+1'den 5+1'e kadar villa seçeneklerine yer veriliyor.
 

Yeşilyaka Su projesinde villaların büyüklüğü 148 metrekare ila 450 metrekare arasında değişiyor. Proje Büyükçekmece Gölü'ne yakın mesafede bulunan  Yeşilyaka Su  projesi Karaağaç Mahallesi'nde, Sırtköy Bulvarı üzerinde yer alıyor. 
 
Proje Mesa Mesken ve Nurol İnşaat ortaklığıyla inşa ediliyor. Büyükçekmece Yeşil Yaka Su projesinde; fitness, açık ve kapalı yüzme havuzu, yürüyüş alanları ve çocuk oyun alanları olanakları da olacak.
 

Yeşilyaka Su Büyükçekmece villa fiyatları!
 
Yeşilyaka Su Villaları fiyat listesi 1 milyon 690 bin TL'den başlıyor ve 4 milyon 426 bin TL'ye kadar çıkıyor. Yüzde 1 KDV avantajıyla Büyükçekmece Yeşilyaka Su Villaları için yüzde 20 peşin ödemelerde kalan kısım banka kredisiyle ödenebiliyor.
 
Yeşilyaka Su Villaları iletişim!
Tel: (0212) 669 06 00 
Web: http://www.yesilyakasu.com/
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com 


projeye sorGeri Dön