14 / 04 / 2024

Yiğit Yantaç kimdir? Yiğit Yantaç ne iş yapar?

Yiğit Yantaç kimdir? Yiğit Yantaç ne iş yapar?

Yiğit Yantaç'ın eğitim durumu nedir? Yiğit Yantaç kimdir? Yiğit Yantaç kariyeri ve eğitim durumu nedir? Yiğit Yantaç'ın kim olduğu ve Yiğit Yantaç'ın hangi alanlarda görevler aldığı ve eğitim durumu hakkında merak edilenler. Yiğit Yantaç'ın eğitim durumu, kariyeri ve tüm ayrıntılar... Opel Türkiye'nin yeni genel müdürü, Opel'de satış direktörü olarak görev yapan Yiğit Yantaç oldu. Yapılan açıklamada, Opel Türkiye'nin yeni genel müdürü Yiğit Yantaç olduğu kaydedildi.

Yiğit Yantaç, Koç Üniversitesi işletme bölümünden mezun olmultur. Yiğit Yantaç, profesyonel kariyerine 2007 yılında Fortis Bankası'nda "Stratejik Planlama ve Performans Yönetimi Sorumlusu" olarak göreve başlamıştır.

KARİYER VE EĞİTİMİ

Sayın Yantaç, 2010 senesinde HSBC Bank'a "Kurumsal Bankacılık Sorumlusu" olarak transfer olan Yantaç, burada çalıştığı 5 sene boyunca "Kurumsal İlişkiler Bankacılık Yöneticisi", "Kurumsal Bankacılık ve Hazine Koordinasyon Müdürü" gibi farklı rollerde başarı ile görev aldı. 2015'te Borusan Holding "Kurumsal Finans Birim Müdürü" olarak kariyerini devam ettiren Yantaç, Mart 2019'da PSA Grubu bünyesinde "Finansal Kontrol Müdürü" olarak başladı ve Opel markasının grup bünyesinde birleşmesi aşamasında sorumluluklar üstlenerek görevlerde bulundu.

 Yiğit Yantaç kimdir? Yiğit Yantaç ne iş yapar?

Şubat 2020'de "Opel Perakende Satış Müdürü" olarak kariyerine satış alanında devama karar veren Yantaç, buradaki görevi kapsamında yeni satış stratejilerinin geliştirilmesi ve satış hacimlerini yükseltmeye yönelik devreye aldığı farklı projeler ile markanın Türkiye pazarındaki yükselen trendine katkılarada bulundu ve Nisan 2021'de "Opel Satış Direktörü" pozisyonuna getirildi.

Opel Satış Direktörlüğü kapsamında Özocak'a bağlı olarak çalışan Yantaç, yaklaşık olarak 3,5 yıl boyunca bu görevini başarı ile üstlendi. Yiğit Yantaç, üniversite eğitimine ek olarak 2010 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesinde uluslararası finans üzerine yüksek lisansını tamamladı.

Meltem Taylan Aydın kimdir? Meltem Taylan Aydın eğitim durumu nedir?

Esra Eczacıbaşı Coşkun kimdir? Esra Eczacıbaşı Coşkun kariyeri ve eğitim durumu nedir?

Rasih Engin Akçakoca kimdir? Rasih Engin Akçakoca ne iş yapar?

Dr. Bekir Pakdemirli kimdir? Dr. Bekir Pakdemirli ne iş yapar? Dr. Bekir Pakdemirli kariyeri nedir?

Geri Dön