19 / 06 / 2024

Yuki elektrikli Hector'un zamlı fiyatı belli oldu! Yüzde 100 elektrikli Hector ne kadar?

Yuki elektrikli Hector'un zamlı fiyatı belli oldu! Yüzde 100 elektrikli Hector ne kadar?

Yuki elektrikli Hector'un haziran ayı fiyatı açıkladı. Peki yüzde 100 elektrikli Yuki Hector ne kadar, kaç TL? İşte güncel fiyat listesi...Geçen aya göre zamlanan ve 3 farklı renk seçeneği ile satışa sunulan aracın fiyatları merakla sorgulanıyor. Yuki markasının elektrikli doğa dostu Hector modelinin haziran ayı fiyatı yayımlandı. Benzin fiyatlarının dalgalı hareketliliği sürücüleri elektrikli araçlara yönlendirdi. Bugün Yuki markasının, 4 tekerlekli, yüzde 100 elektrikli Hector aracının fiyatını ve özelliklerini listeledik.

Elektrik enerjisi ile tek prizle hemen şarj edebilir özellikli Yuki Hector ile yakıt tasarrufunu en aza indirebilme şansını elde edebilirsiniz. Öte yandan Hector aracında fosil yakıt kullanılmadığı için çevresel kirlenmenin önüne de geçebileceksiniz.

Yuki elektrikli Hector un zamlı fiyatı belli oldu! Yüzde 100 elektrikli Hector ne kadar?

2000 wolt motor gücü olan doğa dostu elektrikli Hector son zamanlarda vatandaşlar tarafından yoğun talep görüyor. 

60V/80AH X 5 Akü güçü olan ve 45 kilometre hıza ulaşabilen Hector diğer özellikleriyle de dikkat çekiyor. Peki, kolay kullanımı sayesinde ilk tercih edilen elektrikli araçlardan biri olan Hector'ün fiyatı ne kadar, kaç TL? İşte haziran ayı güncel fiyat listesi...


Geri Dön