22 / 02 / 2024

Ziraat Bankası'ndan dev kampanya! Başvurana anında 750 TL! Şimdi bakın, fırsatı kaçırmayın!

Ziraat Bankası'ndan dev kampanya! Başvurana anında 750 TL! Şimdi bakın, fırsatı kaçırmayın!

Ziraat Bankası tarafından çok konuşulacak bir kampanya başlatıldı. Kampanyanın ayrıntıları müşteriler ile paylaşıldı. Şimdi başvurana anında 750 TL! Hemen bakın, fırsatı kaçırmayın!

Referans Pendik: ilk adımda başlayan masalZiraat Bankası tarafından çok konuşulacak bir kampanya başlatıldı. Kampanyanın ayrıntıları müşteriler ile paylaşıldı. Ziraat Bankası Bankkart tarafından 22 Eylül’de son bulacak kampanyanın ayrıntıları merak konusu oldu. Bankkart'ın yaptığı açıklama yapıldı. Bankkart ile TatilSepeti’nden tek seferde yapılacak 7 bin 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli işlemlere 750 TL değerinde Bankkart Lira verileceği bildirildi.

 


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön