03 / 03 / 2024

Abdi İpekçi Spor Salonu yıkım

Abdi İpekçi Spor Salonu yıkım

Zeytinburnu Abdi İpekçi Spor Salonu'nda yıkım çalışmaları tamamlanmak üzere. Spor salonunda geriye sadece 7 kolon kaldı...

Zeytinburnu Belediyesi'nden Abdi İpekçi Spor Salonu açıklaması!

Zeytinburnu Belediyesi, son dönemde asbest iddialarıyla gündeme gelen Abdi İpekçi Spor Salonu ile ilgili bir açıklama yaptı.

Abdi İpekçi Spor Salonu’nda yıkım başladı!

1989'de hizmete açılan Abdi İpekçi Spor Salonu'nun yıkımına başlandı. Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu konuyla ilgili olarak, "Dünyaya örnek olabilecek bir tesis planlıyoruz" dedi.

Skechers spor ayakkabılarda flaş indirim! 899 liraya düştü! A101 7 Kasım 2022 fiyat listesi…

Rahatlıktan ödün vermeyenlerin en sevdiği spor ayakkabı markaları arasında yer alan Skechers, A101’de çılgın indirimlerle satışta. Skechers spor ayakkabı kaç lira? İşte A101 7 Kasım 2022 fiyat listesi…

Rekabet Kurulu'ndan Skechers ve Asics markalarına yüzde 25 indirimli ceza

Rekabet Kurulu, piyasada rekabet koşullarını bozan kampanya ve adımlar attığını tespit ettiği spor ayakkabı markaları Skechers ve Asics'e ceza kesti.

Craftline Mimarlık Mühendislik Mobilya İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Craftline Mimarlık Mühendislik Mobilya İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Bağcılar'da Ömer Faruk İpekçi ve Yousef Alathar ortaklığında kuruldu.

Kripto paralarda token patlaması!

Dijital varlıklarda yeni moda olan token'lerda son günlerde talep patlaması yaşanıyor. Pek çok spor kulübü kendi token markasını çıkarıyor. Bu durum da varlıkta yatırımcı sayısını artırıyor. 

Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı değişikliği askıda!

İstanbul İli, Gaziosmanpaşa İlçesi,Karayolları Mahallesi,648.Sokak ve 649.Sokak ile Galeri Caddesi,558.Sokak ve560/1.Sokak ile Abdi İpekçi Cad.Arasında Kalan 69,37 Ha.’lık Alana İlişkin 1/5000 Ölçekli NİP Değişikliği ve 1/1000 Ölçekli UİP Değişikliği askıya çıktı.

Gaziosmanpaşa 1/5000 ölçekli imar planı askıda!

İstanbul İli, Gaziosmanpaşa İlçesi, Karayolları Mahallesi, 648.Sokak ve 649.Sokak ile Galeri Caddesi, 558.Sokak ve 560/1. Sokak ile Abdi İpekçi Caddesi Arasında Kalan 69,37 Ha.’lık Alana İlişkin 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 Ölçekli UİP askıya çıktı.

Abdi İpekçi Caddesi yenilendi! 7 milyon TL'ye mal oldu!

Türk markaları için dünya ölçeğinde bir cadde olması planlanan Abdi İpekçi Caddesi yenilendi. Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, caddenin 7 milyon TL'ye yenilendiğini söyledi...

Gizia'dan Abdi İpekçi Caddesi'ne yeni mağaza!

GIZIA’NIN patronu İsmail Kutlu yaptığı açıklamada, Abdi İpekçi Caddesi'nde yeni bir mağaza açtıklarını söyledi.

Türkiye’deki ilk kiracı hareketi mücadelesi: Umut Evleri sakinleri konutlarına kavuşuyor!

12 Kasım 1999’daki Düzce depreminde evleri yıkılan kiracı depremzedeler, yürüyerek Ankara’ya gidip Abdi İpekçi Parkı’nda 176 gün boyunca nöbet tutarak ve davadan davaya koşarak verdikleri hukuk mücadelesinde galip geldi. 

Nişantaşı'nın göbeğinde kaçak yapı krizi!

Birçok lüks markaya ev sahipliği yapan Nişantaşı'ndaki Abdi İpekçi Caddesi’nde başlatılan yenileme çalışması ‘kaçak yapı’ya takıldı.

Cemil İpekçi, Bodrum'daki 4 katlı villasını 250 yıllık kaktüs için aldı!

Modacı Cemil İpekçi’nin, Bodrum’un içindeki 4 katlı evi yıllardır görenleri şaşırtıyor. İpekçi, Osmanlı mimarisine uygun yaptırdığı villayı, avlusundaki 250 yıllık dev kaktüs sebebiyle satın aldığını belirtti...

Abdi İpekçi Caddesi'ndeki yenileme çalışmalarının ilk etabı 20 Haziran'da bitiyor!

İstanbul’un en gözde caddelerinden birisi olan Abdi İpekçi’nin geçtiğimiz Nisan'da başlayan yenileme ve düzenleme çalışmaları, hız kesmeden sürüyor. 

Nişantaşı’nın ünlü alışveriş caddesi koronavirüs sonrasına hazırlanıyor!

Yerli ve yabancı lüks markaların gözdesi olan İstanbul Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde yenileme ve dönüşüm çalışmaları başladı. Yapılacak meydan düzenlemesiyle alanın kültür-sanat etkinlikleri için yeni bir adres olması planlanıyor.

Abdi İpekçi Spor Salonu yıkım Haberi

Abdi İpekçi Spor Salonu yıkım

23 Ocak'ta yıkımına başlanılan Abdi İpekçi Spor Salonu'nda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 

Sadece kolonlar ayakta kaldı

Hürriyet'te yer alan habere göre,  Abdi İpekçi Spor Salonu'nda yıkım çalışmaları tamamlandı. Binadan geriye sadece 7 kolon kaldı. Şimdi yıkımdan çıkan molozlar taşıyor. Bu işlem tamamlandığında Abdi İpekçi Spor Salonu'nun yerine yapılacak yeni tesisin inşaatına başlanacak.

Yerine Basketbol Gelişim Merkezi yapılacak

Abdi İpekçi Spor Salonu'nun yerine Basketbol Gelişim Merkezi inşa edilecek. Burada alt yapılar için antrenman ve maç sahaları, A Milli Takımları için antrenman salonları, etkinlik ve seminer salonları, kamp merkezi, müze ve halka açık özel alanlar bulunacak. Yıkım tamamlandığında yeni tesisin inşaatı başlaacak.