24 / 04 / 2024

Vaillant klimada bahar kampanyasını uzattı

Vaillant klimada bahar kampanyasını uzattı

Vaillant, kombi ve klimaları kapsayan bahar kampanyasını, yoğun talep üzerine Temmuz ayı sonuna kadar uzattı. 

 Kampanya, Garanti Bankası Bonus Card ve Shop & Miles Card sahiplerine, peşin fiyatına 12 taksit veya Ekspres Limitle vade farklı 24 taksit imkanı sunuyor.

130 yılı aşkın süredir tecrübesi, kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile ısınma ve sıcak su sektöründe hizmet veren Vaillant, tüketicisine, 9000-24000 Btu/h kapasite aralığında mono, multi ve inverter olmak üzere duvar tipi çeşitli model ve kapasitede klimalar sunuyor.

Tüm modellerin sıcak-soğuk, ısı pompası olarak kullanılabilmesi ile birlikte ortam havasını temizleyen filtre sistemi mevcut. Soğutma, ısıtma, auto (otomatik olarak soğutma veya ısıtmaya karar verme), nem alma fonksiyonlarına ilave olarak günlük zaman programlayıcı ve uyku modu gibi seçenekleri de kullanarak istenen zaman ve duruma göre konfor ayarı yapabilmek mümkün oluyor.

Tüm duvar tipi modellerde elektrik kesilmesi ve tekrar gelmesinde cihazın kaldığı fonksiyondan devam etmesini sağlayan Auto-restart (otomatik tekrar çalıştırma) özelliği bulunuyor.

Mono ve multi klimaların tüm bu özelliklerine ilave olarak İnverter split klimalar ihtiyaca göre kapasite ayarı yapabildiği için kullanım yeri ve şekline göre %35'lere varan enerji tasarrufu sağlayabiliyor. Ayrıca İnverter split klimalar ortama negatif iyon verebilecek bir fonksiyon ile donatıldı. Bu sayede kullanıcılar soğutma ve ısıtma konforunu yaşarken aynı zamanda kendilerini daha dinç ve zinde hissedebiliyorlar.

Tüketiciyle buluşan yeni model duvar tipi mono cihazlarda 9000-12000 Btu/h kapasitelere 20mt., 18000-24000 Btu/h kapasite cihazlara da 25mt.tesisat çekilebilme özelliği mevcut. Bu özellik ise ön cephede klima dış ünite görüntüsü istenmeyen veya belediyelerce yasaklanan bölgelerde önemli bir avantaj sağlıyor.

Vaillant klimalar AB normlarına göre üretilmekte, R407C veya R410A soğutucu akışkanı kullanılmakta, hiçbir üründe ozon tabakasına zarar veren ve Avrupa'da yasaklanan R22 gazı kullanmamakta. Sorumluluğunun bilincinde olan Vaillant, tüm ürünlerinde çevre ile dost R407C veya R10A gazını kullanıyor.

 


Geri Dön