24 / 05 / 2024

Altın fiyatlarında fırtına değil resmen tsunami başladı! 1 gram bile altını olanlar acil bakın! Güncel altın fiyatları

Altın fiyatlarında fırtına değil resmen tsunami başladı! 1 gram bile altını olanlar acil bakın! Güncel altın fiyatları

Altın fiyatları bugünde milyonlarca kişi tarafından yakından takip ediliyor. Altın fiyatları her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Altın fiyatlarında tsunami başladı. Altın fiyatları öyle yükseldi ki görenlerin ağzı bir karış açık kaldı. İşte 16 Kasım 2022 altın fiyatları...Altın fiyatları haftanın üçüncü işlem günü de yakından takip ediliyor. Altın almak isteyenler ve yatırımcılar altın fiyatlarının bugün ne kadar olduğunu merak ediyor. Altın yeni güne yükselişle başladı. Rekor seviyelerlere yükselen atın fiyatları yukarı yönlü hareket ediyor. Altın almak veya bozdurmak isteyenler ''gram altın bugünn ne kadar, çeyreka altın kaç lira, yarım alın kaç TL, tam altın kaç lira?'' gibi soruların yanıtlarını merak ediyor. 

ABD enflasyon verilerinin düşük gelmesi altın fiyatlarına yarada.Dolar değer kaybetmeye başlarken altın fiyatları yükselmeye başladı. Ons altın bugün 1774 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Peki bugün gram altın ne kadar? Çeyrek altın kaç lira? Yarım altın kaç TL? İşte güncel canlı altın fiyatları 16 Kasım 2022...


Geri Dön