29 / 05 / 2024

Devlet Su İşleri personel alımı yapacak! İŞKUR üzerinden başvurular açıldı!

Devlet Su İşleri personel alımı yapacak! İŞKUR üzerinden başvurular açıldı!

Kurum İşkur üzerinden personel alımı yapacağını duyurdu. En az lise veya dengi okullardan mezun olan herkesin başvuruda bulunabileceği açıklanırken, eski hükümlü kontenjanı da ayrıldı.Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla yapacağı personel alımı için başvuruları kabul edecek. KPSS puanı istenmeyen alımlar için başvuru detayları İŞKUR tarafından duyurulacak.

Başvuruların kabul edileceği tarihler henüz açıklanmamakla birlikte, ilanın İŞKUR aracılığıyla yapılacağı belirtildi. Başvuruların ardından, uygun adaylar arasından seçim yapılacak ve işe alım süreci tamamlanacak.

Devlet Su İşleri personel alımı yapacak! İŞKUR üzerinden başvurular açıldı!

DSİ, personel alım şartlarını açıkladı!

DSİ'nin yayınladığı ilana göre, T.C. vatandaşı olan 18-35 yaş aralığındaki herkes başvuruda bulunabilir. Ancak, iş makinaları operatörü pozisyonu için başvuru yapacak adayların ayrıca aşağıdaki şartları da sağlaması gerekmektedir:

Başvuru yapacak adaylar, İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler. Başvuru sürecinde, adayların belirtilen şartları sağladıklarını gösteren belgeleri (nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma veya mezuniyet belgesi, ehliyet belgesi vb.) tam ve eksiksiz bir şekilde sunmaları gerekmektedir.

Başvuru sürecinin son tarihi ilan metninde belirtilecektir. Başvuru yapacak adayların ilanı dikkatle okuyarak, başvuru sürecini tamamlamaları önemlidir.

 


Geri Dön