05 / 03 / 2024

Gönye Proje Tasarım projeleri

Gönye Proje Tasarım projeleri

Gönye Proje Tasarım, özellikle 2015 yılında imza attığı yeni projeler ve çalışan sayısındaki artış nedeniyle, 2016 ve sonrası büyüme hedeflerine de uygun olarak büyüyor.

Gönye Proje Tasarım'dan ev dekorasyonunun modası!

Türkiye’nin büyük inşaat projelerine iç mimarlık çözüm ortağı olarak katkı sağlayan Gönye Proje Tasarım, 2016 yılında ev dekorasyonunun modasını anlattı. 2016’da evler, “esinini yaşamın kendisinden alan bir tarzda dekore edilecek.

Gönye Proje Tasarım, Konut Konferansı 2015’e katıldı!

Gönye Proje Tasarım, Yapı Endüstri Merkezi (YEM) tarafından düzenlenen Konut Konferansı 2015’te konuşmacılar arasında yer aldı. Şirket kurucuları Yelin Evcen ve Gönül Ardal, konferansta konuştu.

Dekorasyonda malzemeler farklı işlevlerde entegre edilecek!

Gönye Proje Tasarım, 2015 yılında ev dekorasyonuna hakim olması beklenen yeni trendleri açıkladı. Buna göre 2015, tek bir malzemenin bir bütünlük içinde farklı işlevlere entegre edildiği bir yıl olacak.

Gönye Proje Tasarım, European Property Awards’tan ödülle döndü!

Son dönemde arka arkaya kazandığı ödüller ile gündeme gelen Gönye Proje Tasarım, International Property Awards’ın Avrupa ayağını da kapsayan European Property Awards’tan da ödülle döndü.

Gönye Proje Tasarım, European Property Awards’ta yarışacak!

Markalı konut ve ofis projelerinin iç mimari tasarımında uzmanlaşmış olan Gönye Proje Tasarım, International Property Awards’ın Avrupa ayağını kapsayan European Property Awards’ta birincilik için yarışacak adaylar arasına girdi.

Türk tasarım şirketi Gönye'ye İtalya'dan iki ödül geldi!

Mimar Yelin Evcen ve İç Mimar Gönül Ardal tarafından 2010 yılında kurulan Gönye Proje Tasarım; inşaat ve gayrimenkul şirketlerinin özellikle büyük çaplı projelerinde iç mimarlık proje tasarım hizmeti sunuyor...

Gönye Proje Tasarım, A Design Award Competition’da iki ödül kazandı!

Gönye Proje Tasarım, İtalya’da düzenlenen A' Design Award & Competition’da Karden İnşaat’a ait “Symbol İstanbul Satış Ofisi” ve Sur Yapı’nın Exen İstanbul projesi için tasarladıkları “Loft Daire” çalışmasıyla iki ödüle layık görüldü.

Gönye Proje Tasarım International Property Awards'ta ödül kazandı!

Gönye Proje Tasarım, dünyanın önde gelen emlak ödüllerinden olan ve sadece alanında öne çıkmış olan, yenilikçi projelerin davet edildiği International Property Awards organizasyonunda ödül kazandı...

Poyraz Craft Proje Tasarım Uygulama Limited Şirketi Kuruldu!

Poyraz Craft Proje Tasarım Uygulama Limited Şirketi Şişli’de 20.000,00 TL sermaye bedeli ile Mevlüt Okan Hazinedaroğlu tarafından kuruldu.

Serhat Tasarım Proje İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Serhat Tasarım Proje İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Yavuz Göktaş tarafından kuruldu.

Mbl Proje Tasarım Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Danışmanlık Sanayi Tic.Ltd.Şti.'nin merkez nakli yapıldı! 

Mbl Proje Tasarım Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Danışmanlık Sanayi Tic.Ltd.Şti.'nin merkez nakli gerçekleştirildi. Mbl Proje Tasarım Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Danışmanlık Sanayi'nin merkezi Maltepe'de yapıldı. 

Modul Steel House Proje Tasarım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Modul Steel House Proje Tasarım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bbugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Öz tarafından kuruldu.

Değerse İnşaat Mühendislik Ve Proje Tasarım Anonim Şirketi kuruldu!

Değerse İnşaat Mühendislik Ve Proje Tasarım Anonim Şirketi Maltepe'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mükyen Gayrimenkul Enerji Yatırım A.Ş. tarafından kuruldu.

Artev İnşaat Proje Tasarım Limited Şirketi kuruldu!

Artev İnşaat Proje Tasarım Limited Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Cuma Yıldırım tarafından kuruldu.

Meta Proje Tasarım İnşaat Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Meta Proje Tasarım İnşaat Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi'nin merkez nakli gerçekleştirildi. Meta Proje Tasarım İnşaat Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi'nin merkezi Sancaktepe'de yapıldı.

Ras Proje Tasarım Ve Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ras Proje Tasarım Ve Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Ali Sarı tarafından kuruldu.

Akkurt Proje Tasarım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akkurt Proje Tasarım İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Engin Eşkin tarafından kuruldu.

Demir Port Zemin İnşaat Taahhüt Proje Tasarım Uygulama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Demir Port Zemin İnşaat Taahhüt Proje Tasarım Uygulama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Sultanbeyli'de Oğuz Demir tarafından kuruldu.

Normal Mimarlık Proje Tasarım İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Normal Mimarlık Proje Tasarım İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu'nda Numan Enrico Şansal tarafından kuruldu.

Casa Massal Gayrimenkul Proje Tasarım Ve Danışmanlık Limited Şirketi Kuruldu!

Casa Massal Gayrimenkul Proje Tasarım Ve Danışmanlık Limited Şirketi Şişli'de Marc Sanchez Villenna ve Hilal Ş.Sanchez Villena ortaklığında kuruldu.

Gese Grup Mühendislik Proje Tasarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gese Grup Mühendislik Proje Tasarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kağıthane'de Ali Karslı, Cem Karakuş ve Ödül Kılıçoğlu ortaklığında kuruldu.

Gönye Proje Tasarım projeleri Haberi

Gönye Proje Tasarım projeleri

Türkiye'nin büyük inşaat projelerine iç mimarlık çözüm ortağı olarak katkı sağlayan Gönye Proje Tasarım, özellikle 2015 yılında imza attığı yeni projeler ve çalışan sayısındaki artış nedeniyle, 2016 ve sonrası büyüme hedeflerine de uygun olarak büyüyor. 


Gönye Proje Tasarım, Koşuyolu'ndaki yeni ofis binasına taşındı. Koşuyolu'nda bulunan, 400 metrekarelik, dört katlı yeni ofis binası, sektörde merak edilen ofis projelerinden biri oldu. Mimar Yelin Evcen ve İç Mimar Gönül Ardal tarafından 2010 yılında kurulan Gönye Proje Tasarım; inşaat ve gayrimenkul şirketlerinin özellikle büyük çaplı projelerinde tercih ettiği iç mimarlık proje tasarım şirketi. Gönye Proje Tasarım mimarları, "İyi tasarlanmış yerlerde yaşayan daha mutlu insanlar için" felsefesiyle, bu kez kendi yeni ofislerinin iç mimari projesini, özel bir tasarımla şekillendirdi. Gönye ekibi, rahat çalışabilecekleri, içinde bulunmaktan...