16 / 06 / 2024

Tarımköy Projesi son durum

Tarımköy Projesi son durum

Adsız Belediyesi tarafından yapılan zorlu çalışmalar sonucu Akşehir 'e kazandırılan Tarımköy Projesi ile ilgili olarak Adsız Belediye Başkanı Türkan Pınar Çiğdem bir açıklama yaptı.

THY-Emlak Konut GYO Arnavutköy Projesi kura tarihi belli oldu mu? Arnavutköy Yenişehir Evleri'nde son dakika!

THY-Emlak Konut GYO Arnavutköy Projesi kura tarihi belli oldu mu? Arnavutköy Yenişehir Evleri'nde son dakika...

KİPTAŞ Beşiktaş Karanfilköy projesinde son durum ne? KİPTAŞ'tan İstanbul'un göbeğine 1.000'den fazla yeni konut geliyor!

KİPTAŞ Beşiktaş Karanfilköy projesinde son durum ne? KİPTAŞ Karanfilköy projesinde inşaat çalışmaları ne zaman başlayacak? İşte 1.000'den fazla yeni konuta yer verilecek olan KİPTAŞ Karanfilköy projesi detayları...

Hadımköy Loft'ta yüzde 0.69 faiz ve 15 yıl vade fırsatı! 

Karlıdağ İnşaat imzasıyla İstanbul Hadımköy'de inşa edilen Hadımköy Loft projesinde yüzde 0.69 faiz ve 15 yıl vade fırsatı sunuluyor. İlk 3 sene ödeme kolaylığı da sağlanan projede inşaat tamamlandı. İşte Hadımköy Loft projesi ile ilgili merak edilenler...

KİPTAŞ Karanfilköy projesinde son durum ne? İstanbul'un göbeğine 1.000'den fazla yeni konut geliyor!

KİPTAŞ Karanfilköy projesinde son durum ne? KİPTAŞ Karanfilköy projesinin inşaatı ne zaman başlayacak? İşte 1.000'den fazla yeni konutun yer alacağı KİPTAŞ Karanfilköy projesi detayları...

Köy Konutları Projesi için düğmeye basıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, köyden büyükşehirlere göçü durduracak proje için harekete geçti. Anadolu'da iş imkânı yaratacak ve üretimi artıracak "Tarımköy" projelerini başlattı. 

Murat Kurum: Tarımköy uygulamalarını ülke genelinde yaygınlaştıracağız!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Tarımköy uygulamalarını ülke genelinde yaygınlaştıracaklarını açıkladı. 

Giresunlu üreticilerin ORKÖY projesi kapsamındaki kredi borçları 1 yıl ertelendi!

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, "Giresunlu üreticilerimizin ORKÖY projesi kapsamındaki kredi borçları 1 yıl süreyle ertelendi" dedi.

Hasarın olduğu alanlarda Tarımköy uygulaması başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Doğanyol ve Pütürge'de incelemelerde bulundu. Kurum, "Hasarın çok olduğu alanlarda Tarımköy uygulamaları yapacağız. Tarımköy uygulamaları tek katlı, çelik konstrüksiyondan ve yanında ahırı olacak şekilde uygulanacak" diye konuştu.

TOKİ Niğde Ulukışla 105 tarımköy konutu projesi 18 Aralık'ta!

TOKİ Niğde İli Ulukışla İlçesi Kılan Mahallesi 105 Adet Tarımköy Konutu ve 1 Adet 2 Dükkanlı Ticaret Merkezi İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 18 Aralık'ta...

TOKİ Erzincan Tarımköy kura sonuçları 29.04.2019!

TOKİ Erzincan Tarımköy kura sonuçları 29.04.2019 haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor.

TOKİ Erzincan Tarımköy kuraları çekildi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Erzincan’ın Üzümlü ilçesinde hayata geçirdiği Tarımköy konutlarının kura çekilişi yapıldı.

TOKİ Konya'da Tarımköy projesi başlatacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, ''Bozkır ilçemizin Hisarlık Mahallesi'nde 36 bin metrekare büyüklüğündeki alanda Tarımköy projemizi TOKİ Başkanlığımızca hayata geçireceğiz'' diye konuştu.

İnançköy TOKİ son başvuru tarihi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Çankırı İnançköy projesi için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi. 

Tarımköy Projesi son durum Haberi

Tarımköy Projesi son durum


Adsız Belediye Başkanı Türkan Pınar Çiğdem, “Tarımköy Projemiz 349.000 m2alanda uygulanacak olup TK 18 Tipi 170 adet konuttan oluşacaktır. Başvuru yapmak isteyenlerin 06 Ocak 2014 – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında 6.000,00 TL. başvuru bedelini T.C. Ziraat Bankası Akşehir Cami Meydanı Şubesine yatırmaları gerekmektedir. Bölgemizde bir ilk olmanın gurur ve heyecanını yaşamaktayız. Halkımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bu Tarımköy uygulaması ile konut sahibi olan vatandaşlarımız1500 m2arsa içerisinde hem oturacak eve sahip olacaklar hem de kendi işlerinin patronları olup ister hayvancılık isterler ise sebze meyve yetiştiriciliği yaparak geçimlerini sağlayacaklar.


6360 sayılı Büyükşehir Kanununa göre mart ayında Belediyemizin sona ermesine rağmen durmadan hizmetlerin en iyisini halkımıza kazandırmaya çalışıyoruz. Biz onlar için varız. Halka hizmetin hakka hizmet olduğunun bilincindeyiz. Görev süremizin sonuna...