24 / 06 / 2024

Keten Grup, şehri dinle sloganıyla yeni kurumsal kimliğini belirledi!

Keten Grup, şehri dinle sloganıyla yeni kurumsal kimliğini belirledi!

İstanbul'da 38 yıldır inşaattan bina yönetimine, emlak yatırımından otopark hizmetlerine kadar hizmet veren Keten Grup, "şehri dinle" sloganıyla yeni kurumsal kimliğini belirledi.Keten Grup, 38 yıldır butik ve prestijli inşaat projelerini İstanbul’un seçkin semtlerinde hayata geçiriyor. Şehri dinleyerek ona yakışan, dokusuna uygun, zamana yenilmeyecek projeler üretiyor. 


1977'de Nişantaşı'nda Ali Keten'in kurduğu inşaat şirketi 38. yılında yüksek mimar Ferhat Keten'in yönetiminde inşaattan bina yönetimine, emlak yatırımından otopark hizmetlerine geniş kapsamlı hizmetler sunan bir şirketler grubuna dönüştü. Grubun tüm şirketleri de 2015 yılı başında "Keten Grup" çatısı altında güçlerini birleştirdi.


Yeni kurumsal kimliğini, geçtiğimiz günlerde “Kerem Görsev&Ernie Watts” konseri ile basına ve iş dünyasına duyuran Keten Grup, şimdi de "Şehri Dinle" sloganıyla İstanbulluları şehrin seslerini dinleyip tadını çıkartmaya davet ediyor. Bir yandan da bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da şehrin tüm seslerini dinleyip şehre yakışan, o seslerle uyumlu projeler üreteceğinin sözünü veriyor.


"Emirgan" albümüyle şehrin seslerini müziğe dönüştüren Kerem Görsev, 20 Mayıs gecesi Harbiye Askeri Müze'de Keten Grup dostlarına özel bir konser verdi. Emlak sektörünün ve iş dünyasının önde gelen isimleri ile Keten Grup iş ortaklarının ve basın mensuplarının keyifli bir gece yaşadığı lansmanda, Keten Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Keten de davetlilere kısa bir teşekkür konuşması yaptı. 


2015 yılında Nişantaşı, Cihangir, Bomonti, Çırağan, Salacak, Suadiye, Erenköy, Kanlıca, Taksim, Etiler gibi seçkin semtlerde yeni projeleriyle büyüyerek yoluna devam edecek olan Keten Grup; İstanbul'u seven, İstanbul'un dokusuna sahip çıkan mimari anlayışı, yüksek kalite standartları, seçkin tasarım tercihleriyle müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutacağının da sözünü veriyor.Dünya


Geri Dön