25 / 06 / 2024

Şanlıurfa Haliliye'de çok amaçlı kültür evi inşaat çalışmaları incelendi!

Şanlıurfa Haliliye'de çok amaçlı kültür evi inşaat çalışmaları incelendi!

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Mamuca kırsal Mahallesi'nde yapımı devam eden çok amaçlı kültür evinin inşaat çalışmalarını yerinde inceledi.Çok amaçlı salonun Mamuca sakinlerine hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Demirkol, seçim öncesi temel atma törenini yaptıkları kültür evlerinin yapım çalışmalarının devam ettiğini ifade etti.


Başkan Fevzi Demirkol, pazar mesaisinde Mamuca kırsal Mahallesi'ni ziyaret etti. Belediye Meclis Başkanvekili Abdurrahman Beyaz ve Belediye Meclis Üyesi Abdulkadir Bağış'ın da eşlik ettiği ziyarette Başkan Demirkol, mahalle sakinleriyle görüştü. Çalışmalar hakkında mahalle sakinleriyle görüş alışverişinde bulunan Başkan Demirkol, daha sonra 1 Kasım seçimlerinden önce temel atma törenini gerçekleştirdikleri çok amaçlı kültür evinin inşaat çalışmalarını inceledi. Çalışmalar hakkında işçilerden bilgi alan Başkan Demirkol, sosyal donatı alanının Mamuca halkına hayırlı olması temennisinde bulundu.

Başkan Demirkol, incelemeleriyle ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

"Haliliye Belediyesi olarak 300 nüfusa kadar olan kırsal mahallelerimizde, çok amaçlı salon şeklinde dizayn ettiğimiz tüm inşaatlarımıza başladık. 300 nüfusun üstünde olan kırsal mahallelerimizde bu çalışmalarımız devam ediyor. Bugün Mamuca kırsal Mahallemizde yapacağımız çok amaçlı kültür salonunun, taziye evinin belediye meclis üyelerimizle birlikte yerinde inceleme imkanı bulduk. Mamuca sakinleri inşallah yapacağımız tesiste taziyeler yapmazlar, sevinçli günleri olur ve inşallah gençlerimizin, çocuklarımızın yetişmesindeki faaliyetlerde kullanılmasını temenni ediyorum. Hayırlı olsun diyorum."

Meclis Başkanvekili Abdurrahman Beyaz ise, "Belediye Başkanımız Sayın Fevzi Demirkol köyümüze teşrif ettiler. Taziye evinin yapılışı kontrol ettiler. Yaptıkları ve yapacakları hizmetler için başkanımıza teşekkür ediyorum. Kırsaldaki hizmetlerimiz devam ediyor. Kırsalda pek çok bir eksiğimiz kalmadı" diye konuştu.

Mahalle sakinlerinden Muhittin Beyaz da, çalışmalardan dolayı Başkan Demirkol'a teşekkür ederek, "Bizde taziye evi ve belediye başkanımızın bizleri ziyaret ettiği için teşekkür ediyoruz. Sağ olsunlar, hizmetleri devam ediyor. Başkanımızdan Allah razı olsun" ifadelerini kullandı


Gap Gündemi


Geri Dön