26 / 06 / 2024

Bitcoin'de görülmemiş iddia!

Bitcoin'de görülmemiş iddia!

Ünlü analist PlanB, Bitcoin (BTC) için alışılmadık bir tahminde bulundu ve kripto para biriminin fiyatının 2024 yılından sonra ortalama 288.000 dolar seviyesine yükselebileceğini söyledi.PlanB, Bitcoin'in tarihsel fiyat hareketlerini ve arz-talep faktörlerini analiz eden popüler bir model olan Stock-to-Flow (S2F) modelinin yaratıcısıdır. S2F modeli, Bitcoin'in fiyatının arzının azalmasına bağlı olarak artacağını öngörür.

 Bitcoin de görülmemiş iddia!

PlanB, Bitcoin'in yükselişinin kesinlikle "yolculuğun sonu" olmadığını ve daha da büyük bir fiyat artışının mümkün olduğunu belirtti. Ancak, yüksek fiyatların ne zaman görüleceği konusunda kesin bir tahmin yapmak zor olduğundan, 2024 yılından sonra olabileceğini söyledi.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön