16 / 06 / 2024

Evcil hayvan dostu Tefal akıllı robot süpürge en ucuza nerede satılıyor? Özellikleri neler? 20 Mart 2023 fiyat listesi

Evcil hayvan dostu Tefal akıllı robot süpürge en ucuza nerede satılıyor? Özellikleri neler? 20 Mart 2023 fiyat listesi

Tefal RG7675 X-Plorer Serie 75 Robot Süpürge, geliştirilmiş teknolojisi ile kullanıcılarına 4’ü 1 arada temizlik performansı sunuyor. Peki Tefal robot süpürge en ucuza nerede satılıyor?  Evcil hayvan dostu Tefal akıllı robot süpürge en ucuza nerede satılıyor? Özellikleri neler? 20 Mart 2023 fiyat listesi
Ultra yüksek teknolojiye sahip kullanıcı dostu Tefal X-Plorer Serie 75 robot süpürge, evinizin her köşesine engelleri aşarak ulaşır ve etkili temizliği gösterir.Gelişmiş teknolojisi ile 4’ü 1 arada temizlik performansı ortaya koyarak ulaşılması zor bölgelere ulaşır. 

Cihaz girilemeyen zor bölgeler ve köşeler için iki adet yanal fırça, evcil hayvan tüyleri ve başa çıkması zor olan kirli bölgeler için Evcil Hayvan Dostu Turbo Fırça ve Evcil Hayvan Dostu ek paspas ile temizlik performansını üst seviyede gerçekleştirir.Auto Boost ayarı halılarda ve kilimlerde derin temizlik performansı için gücünü otomatik olarak ayarlayarak temizliğe başlar. 

Ücretsiz, gelişmiş ve sesli asistan(Google Asistan, Amazon Alexa) uyumlu uygulamasıyla, parmaklarınızın ucuyla kontrol edebildiğiniz bu son teknolojili robot süpürge, yüksek doğruluklu navigasyon ve her kullanıcıya özel olarak kişiselleştirilmiş ev haritasını hizmetinize sunar.

Tek seferde 120 metrekareye kadar alanı temizleyebilen uzun ömürlü bataryaya sahip bu cihaz, Charge&Go özelliği ile kendini şarj etmek için otomatik olarak şarj istasyonuna şarjı azalmaya başladığında gider. Kendini şarj ettikten sonra nerede kaldıysa temizliğe ordan devam eder.

Peki Tefal akıllı robot süpürgenin sahip olduğu teknik özellikler neler? Tefal robot süpürge en ucuza nerede satılıyor?


Geri Dön