26 / 05 / 2024

FİDEM'den ücretsiz kentsel dönüşüm danışmanlık hizmeti!

FİDEM'den ücretsiz kentsel dönüşüm danışmanlık hizmeti!

Fikirtepe'de maliklerin temsilcisi olan FİDEM, haftada bir gün maliklerin hukuksal Sorunlarına çözüm Önerileri sunmak ve yer yer müteahhitlerle malikler arasında ara buluculuk yapmak üzere hukuki danışmanlık hizmeti başlattı.Fikirtepe Dumlupınar Eğitim Merdivenköy Mahalleleri Derneği (FİDEM), kentsel dönüşüm sürecinde çözüme katkı sağlamak amacıyla yine bir ilke daha imza attı


05 Aralık Cumartesi günü yapılan ilk bilgilendirme toplantısında malikler, FİDEM Derneği'nin Hukuk Danışmanı olan İmar ve Gayrimenkul Avukatı Av. Cihat Demirbağ'la buluştular.


Yapı adalarında yaşanan sorunları dinleyen Av. Cihat Demirbağ, maliklere, sorunların çözümleri hakkında detaylı bilgiler verdi. Derneğin sağladığı bu hizmetten ve Av. Cihat Demirbağ'ın tavsiyelerinden memnun kalan malikler ve ada temsilcileri FİDEM'in sunduğu bu hizmetten memnuniyetlerini ve FİDEM Başkanı Ercüment Oruç'a teşekkürlerini ifade ettiler. FİDEM Derneği Başkanı Oruç; "Derneğin bir hizmeti olarak her cumartesi saat 18:00 ile 2l:00 arasında Derneğin Hukuk Danışmanı olan gayrimenkul ve imar hukuku Avukatı Cihat Demirbağ ile malikleri buluşturacağız. Böylece uygulamayı iyi bilen avukatımızın çözüm odaklı tavsiyeleri sayesinde maliklerin sorunlarını daha hızlı ve akılcı yollarla çözmelerine katkı sağlayacağımıza inanıyorum. Uzakta olup gelemeyenler Avukatımızdan mail ortamında da [email protected] mail adresi aracılığıyla sorularına cevap alabilirler,kendisine şimdiden çok teşekkür ediyoruz" dedi.


Geri Dön