05 / 03 / 2024

toki indirim kampanyası kaç kişi başvurdu

toki indirim kampanyası kaç kişi başvurdu

TOKİ'nin yüzde 20'lik indirim kampanyasına 33 bin 235 kişi katıldı. İndirimden faydalanmak için borcunu erken kapatanların yarısı banka kredisi kullanmadan, parayı yastık altından çıkardı.

TOKİ'nin indirim kampanyasına 16 bin kişi başvurdu!

TOKİ Başkanı Ergün Turan, kurumun borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için başlattığı yüzde 20 indirim kampanyasında son haftaya girildiğini belirterek, şu ana kadar 16 bin 496 kişinin başvuru yaptığını söyledi.

TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyasında son hafta!

Başbakanlık Toplu Konut Idaresi'nın (TOKI) borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut işyeri alıcıları için başlattığı "yüzde 20" indirim kampanyasında son haftaya girildi.

TOKİ'nin indirim kampanyasında son gün 19 Mart!

19 Mart son gün Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcıları için başlattığı "yüzde 20" indirim kampanyasında son haftaya girildi.

TOKİ’nin indirim kampanyasına 12 günde 16 bin 496 kişi başvurdu!

TOKİ Başkanı Ergün Turan, kurumun borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için başlattığı yüzde 20 indirim kampanyasından 12 günde 16 bin 496 kişinin yararlandığını söyledi.

Milyonlar bekliyordu! TOKİ indirim kampanyasının detayları belli oldu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde açıkladığı TOKİ projesinin, peşin ödeme kampanyası başladı. Peki TOKİ’nin indirim kampanyasından kimler faydalanacak? İşte TOKİ indirim kampanyasının detayları.

10 soruda TOKİ indirim kampanyası 2022!

Geçtiğimiz günlerde 250 bin konut müjdesi veren Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) indirim kampanyasının detaylarını da açıkladı. İşte 10 soruda TOKİ indirim kampanyası 2022...

TOKİ indirim kampanyası 2022 başladı! 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı TOKİ indirim kampanyası 2022 ile ilgili detaylar belli oldu. İşte TOKİ indirim kampanyası 2022 detayları...

TOKİ indirim kampanyası 2022 ne zaman? TOKİ indirim kampanyası şartları nelerdir?

TOKİ indirim kampanyası gündemde yer alıyor. Vatandaşlar TOKİ indirim kampanyasına dair detayları bilmek istiyor. İşte o detaylar!

TOKİ indirim kampanyası nedir? 2022 TOKİ indirim kampanyası ne zaman başlayacak?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, TOKİ için yeni bir indirim kampanyası yapılacağını duyurdu. Peki TOKİ indirim kampanyası ne zaman başlayacak? Yeni TOKİ indirim kampanyası nedir? TOKİ indirim kampanyasına kimler başvurabilir?

TOKİ indirim kampanyası 2022 yarın resmen açıklanıyor!

TOKİ Sosyal Konut 2022 kampanyasının ayrıntıları gelirken, çok önemli bir detay belli oldu. Müjde verildi, TOKİ indirim kampanyası 2022 yarın resmen açıklanacak! İşte ayrıntılar... 

TOKİ indirim kampanyası başvuru tarihi 2021!

TOKİ indirim kampanyası başvuru tarihi 2021 haberimizde yer alıyor. Milyonların merakla beklediği TOKİ indirim kampanyası başvuru tarihi 2021 belli oldu. Peki TOKİ indirim kampanyası başvuru tarihi ne zaman? İşte ayrıntılar...

TOKİ indirim kampanyası 2021 detayları!

TOKİ indirim kampanyası 2021 detayları haberimizde yer alıyor. Peki TOKİ indirim kampanyası 2021 ne zaman başlıyor? İşte TOKİ indirim kampanyası 2021 detayları...

TOKİ indirim kampanyasından 11 bin 768 kişi yararlandı!

TOKİ tarafından 21 Nisan'da başlatılan yüzde 20 indirim kampanyası dün sona ermişti. Kampanyadan 11 bin 768 kişi yaralandı. 

TOKİ indirim kampanyası bugün sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi tarafından başlatılan yüzde 20 indirim kampanyası için bugün son gün. Kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların bugün içerisinde başvuru yapması gerekiyor.

TOKİ indirim kampanyası yarın sona eriyor!

TOKİ'ye borcu olanlar vatandaşlara yönelik başlatılan indirim kampanyası yarın sona eriyor. 

TOKİ indirim kampanyası 2 gün sonra sona eriyor!

TOKİ'ye borcu olanlar vatandaşlar için 21 Nisan'da başlatılan yüzde 20 indirim kampanyası 28 Mayıs'ta sona eriyor. 

TOKİ indirim kampanyası 3 gün sonra sona eriyor!

21 Nisan'da TOKİ'ye borcu olanlar için başlayan yüzde 20 indirim kampanyası 3 gün sonra sona eriyor.

toki indirim kampanyası kaç kişi başvurdu Haberi

toki indirim kampanyası kaç kişi başvurdu

TOKİ'nin yüzde 20'lik indirim kampanyasına 33 bin 235 kişi katıldı. 

İndirimden faydalanmak için borcunu erken kapatanların yarısı banka kredisi kullanmadan, parayı yastık altmdan çıkardı. İndirimden faydalanan 33 bin 235 kişinin büyük bölümünün ise TOKİ'ye kalan borçlarını banka kredisi dahi kullanmadan, kendi kaynaklan ile kapattığı ortaya çıktı. 


TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, 17 bin 649 kişinin borçlarını kredi kullanmadan kendi kaynaklarıyla kapattığına dikkat çekerek, "Bu Türkiye ekonomisinin durumu açısından önemli bir veri" diye konuştu. TOKÎ'nin bu yıl düzenlediği indirim kampanyasına ilk günden yoğun bir ilgi gerçekleşti. 2013 yılında düzenlenen bir önceki indirim kampanyasından yaklaşık 12 bin kişi yararlanırken, son kampanyaya bir öncekinin yaklaşık üç katı, 33 bin 235 başvuru yapıldı. 


Ekonomi...