25 / 06 / 2024

Dyson Torbasız Elektrikli Süpürge en uygun fiyata nerede satılıyor? Özellikleri neler? 20 Şubat 2023 fiyat listesi

Dyson Torbasız Elektrikli Süpürge en uygun fiyata nerede satılıyor? Özellikleri neler? 20 Şubat 2023 fiyat listesi

Dyson Toz Torbasız Elektrikli Süpürge diğer süpürgelere oranla kuru emiş türü ile çalışıyor. Gelişmiş motor gücü sayesinde yüksek kalitede emiş gücü sergiliyor.Peki minumum sessizlikte çalışan ürünün diğer özellikleri neler? Dyson Torbasız Elektrikli Süpürge en uygun fiyata nerede satılıyor? Özellikleri neler? 20 Şubat 2023 fiyat listesi
Gelişmiş teknolojiye sahip ürünleri kullanmak her kadının hakkı. Ev temizliğine çok önem veren ve teknolojiyi evinde görmek isteyen ev kadınlarının karşısına Dyson elektrikli süpürge çıkıyor. Sergilediği üstün performans sayesinde cihaz bir çok kişi tarafından tercih ediliyor.

ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ÖZELLİKLERİ

  • Dyson elektrikli süpürge modeli kuru emiş özelliğine sahiptir. Kuru emişli süpürge modelinin ıslak zeminler üzerinde kullanım özelliği bulunmuyor. 
  • Süpürge motoru maksimum 700 Watt güç ile çalışıyor. Bu güç seviyesi sayesinde yüksek performansı bir kullanım ortaya koyuyor. Süpürgenin maksimum emiş gücü ise 150 Watt olarak hesaplanıyor. 
  • Süpürge modelinin çalışma sırasında sergilediği maksimum ses gürültü seviyesi 80 dB olarak ölçülüyor. 
  • Dyson marka elektrikli süpürgede toz torbası bulunmuyor. Toz haznesi içerisine çekilen tozlar, temizlik sonrasında manuel olarak boşaltılıyor. Toz haznesi kapasitesi 0.8 litre olarak biliniyor. 
  • Süpürgede su haznesi bulunmuyor. Dyson torbasız elektrikli süpürge modelinin birçok farklı aksesuarı mevcuttur. Bunlar, merpen aparatı, mini turbo motorlu başlık, pnömatik başlık, sert zemin başlığı, turbo türbin başlık ve iki adım fırça olarak ortaya konuyor. 
  • Dyson marka elektrikli süpürge modelinde Epa Hepa ve siklon filtre sistemi bulunuyor. Bu filtreler süpürge içerisine alınan tozlu havanın tozlardan ayrıştırılıp tekrar ortama salınmasına olanak sunuyor. Böylece optimum seviyede bir temizlik elde edilmiş oluyor. 

Peki Dyson torbasız elektrikli süpürgenin teknik özellikleri neler?


Geri Dön